Знайомтеся: адміністрація закладу навчально-реабілітаційного центру «Горлиця».

Адміністрація закладу Лебідь Світлана Василівна

Лебідь Світлана Василівна Директор закладу, заслужений вчитель України

Має педагогічне звання «вчитель-методист». Нагороджена відзнаками Міністерства освіти і науки України: почесними грамотами, нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2000), знаком «Антон Макаренко», на обласному рівні почесними грамотами Голови обласної державної адміністрації і Голови Дніпропетровської обласної ради.

Досвідчена, мудра, працьовита. Вчителює більше 45 років. В центрі її називають «мамою». Бо так і є. Вона – справжня берегиня «Горлиці», її захисниця і доглядальниця, хранителька тутешнього сімейного вогнища. Їй так важливо, аби в «Горлиці» було по-домашньому затишно, як в щасливій міцній родині.

Адміністрація закладу Черепенько Ірина Миколаївна

Черепенько Ірина Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи

Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

Людина з багатим педагогічним досвідом, глибоким і цікавим внутрішнім світом. І великим серцем, в якому є місце для кожної дитини. Досвідчений педагог, здібний адміністратор, умілий організатор великого колективу однодумців. Творчо поєднує сучасні освітні технології з методами роботи, що пройшли випробування педагогічною практикою і життєвим досвідом. Доброзичлива, позитивна, емоційна, із материнським ставленням до дітей та самовідданою турботою про них, що докладає стільки зусиль для гармонійного розвитку особистості кожного учня.

Зоріна Руслана Василівна

Зоріна Руслана Василівна Заступник директора з навчально-виховної роботи

Спеціаліст вищої категорії. Нагороджена Почесними дипломами Міністерства освіти і науки України.

Високопрофесійний, ерудований, методично грамотний і ініціативний фахівець. Відзначається творчим стилем діяльності, розвиваючи в учнях соціальну активність і відповідальність, моральну зрілість і культурну освіченість. Відповідальна, принципова, доброзичлива – людина, що любить і вміє працювати. Стовідсотково віддана своїй справі, справжній наставник молодих вчителів.

Янковська Тетяна Володимирівна

Янковська Тетяна Володимирівна Заступник директора з виховної роботи

Спеціаліст І категорії. заступник директора з виховної роботи.

Компетентна, творча, ініціативна особистість, справжній генератор інновацій. Створює особливу атмосферу новаторського пошуку та втілення творчих задумів у колективі. Демократичність і справедливість при прийнятті управлінських рішень – це її природні властивості і дар керівника. Вправно володіє ефективними методами навчально-корекційного процесу, відзначається загальною культурою і високими моральними якостями. Невтомно мотивує учнів до навчання, занять спортом, художньої самодіяльності, формування трудових навичок.

Рогова Наталія Василівна

Рогова Наталія Василівна Заступник директора з господарчої частини

Людина, яка постійно піклується господарською діяльністю закладу, питаннями зміцнення і вдосконалення матеріально-технічної бази закладу, збереження майна і дотримання виробничої санітарії. Здійснює контроль за вимогами щодо створення безпечних нешкідливих умов навчання та виховання учнів. Забезпечує також здорові та безпечні умови праці і для всіх працівників закладу.

Адміністрація, досвідчені вчителі, психологи, логопеди, медичний персонал й усі працівники закладу – це велика команда, що працює для вас і ваших дітей.

Кожний з них обов’язково виправить букву «в» в займеннику «ваші». Бо всі діти для них – неодмінно НАШІ. ❤️🧡💛💕❤️🧡💛💕❤️🧡💛💕