2 квітня 2019 року у за сприяння Благодійного фонду «Даруємо радість» розпочалася реалізація нового проекту «Халабудотерапія».

Халабудотерапія

Халабудотерапія2 квітня 2019 р. у навчально-реабілітаційному центрі «Горлиця» за активного сприяння та безпосередньої участі керівництва, працівників та волонтерів Благодійного фонду «Даруємо радість» розпочалася реалізація нового для українського простору проекту «Халабудотерапія». Здійснення проекту спрямовано на розвиток у вихованців центру навичок роботи в команді. Друга ключова задача проекту – отримання досвіду вибудови власної території. Це є особливо актуальним для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час побудови халабуд діти отримали можливість у творчому процесі відредагувати власні емоційні стани та позбутися психоемоційного напруження, спробувати себе у якості «будівельників власного житла», хоча б і тимчасового, а також естетично оформити побудовані конструкції.

Халабудотерапія

робота в команді

Сподіваємось, що розпочатий проект набуде свого розвитку і розквіту задля задоволення потреб вихованців у всебічному розвитку – фізичному, емоційному, ментальному, комунікативному та творчому.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + twelve =