Навчально-реабілітаційний блок - НРЦ "ГОРЛИЦЯ" ДОР

Перейти к контенту

Навчально-реабілітаційний блок

СТРУКТУРА ЗАКЛАДУ
В закладі функціонують шість  навчально-реабілітаційних груп, де отримують освіту  учні віком від 7 до 17 років з діагнозом тяжкі порушення інтелектуального розвитку.
Поряд з класичними формами та методами педагоги використовують і нетрадиційні методи корекції: музикотерапію, хромотерапію, казкотерапію, пальцеві ігри та вправи, арт-терапію. Досвід показує, що використання таких методів, як казко- та  арттерапія дуже  позитивно впливає на розвиток дитини, сприяє формуванню адекватних емоцій
З метою здобуття досвіду роботи з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку, заходи навчально-реабілітаційного відділення часто відвідують педагоги інклюзивного навчання закладів області.
Уроки малювання мають на меті виховання в учнів цілісного сприймання дійсності за художньо-естетичними законами, розвитку зорової культури і творчої уяви, а також оволодіння різноманітними засобами створення художніх образів.
Вихованці навчально-реабілітаційних класів у складі інструментального ансамблю «Веселка» приймають активну участь у святкових заходах центру «Горлиця». Граючи на шумових ударних інструментах, виконують композицію Д.Шестаковича «Вальс-жарт», українську новорічну пісню «Зимонька».
Учні НР класів успішно включилися у навчальну і громадську діяльність, дбайливо виконують посильні трудові доручення, охоче беруть участь в загальношкільних заходах і творчому житті шкільного колективу. Педагоги навчально-реабілітаційного відділення завжди готові до пошуку нових, відповідних часу методів психо-реабілітаційного впливу, які сприяють досягненню позитивної динаміки в розвитку дітей з інвалідизуючою патологією, допомагають особам з подібними захворюваннями адекватно взаємодіяти з соціальним середовищем.
(063) 13 17 653
"Горлиця"
Навчально-реабілітаційний центр
Дніпропетровської обласної ради
м. Дніпро, вул. Памірська, 11, 49043
Назад к содержимому