НОВИНИ - Детский дом

Перейти к контенту

НОВИНИ

2 квітня 2019 р. у Навчально-реабілітаційному центрі «Горлиця» за активного сприяння та безпосередньої участі керівництва, працівників та волонтерів Благодійного фонду «Даруємо радість» розпочалася реалізація нового для українського простору проекту «Халабудотерапія». Здійснення проекту спрямовано на розвиток у вихованців центру навичок роботи в команді, досвіду вибудови власної території (що є особливо актуальним для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).
 
Під час побудови халабуд діти отримали можливість у творчому процесі відреагувати власні емоційні стани та позбутися психоемоційного напруження, спробувати себе у якості «будівельників власного житла», хоча б і тимчасового, а також естетично оформити побудовані конструкції.
 
Сподіваємось, що розпочатий проект набуде свого розвитку і розквіту задля задоволення потреб вихованців у всебічному розвитку – фізичному, емоційному, ментальному, комунікативному та творчому.

14-16 березня у м. Києві пройшла ХІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019».
 
До оргкомітету виставки було подано колективну роботу педагогів НРЦ «Горлиця», в якій було висвітлено напрямки освітньої, виховної, корекційної роботи, що проводиться працівниками Навчально-реабілітаційного центру для підготовки учнів закладу до самостійного життя, та розкрито сутність комплексного, системного впливу на особистість дітей, спрямованого на їхній соціальний розвиток та адаптацію до вимог сучасного суспільства.
Робота, подана на конкурс, отримала найвищу нагороду у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» – Золоту медаль, та була відзначена відповідним дипломом .

29-го січня відбулася найочікуваніша подія для учнів нашого центру - ярмарок, огранізований волонтерами благодійного фонду "Даруємо радість".
Учні мали змогу за умовні гроші "радики" , які вони заробили  за старанне навчання та участь у шкільних та позашкільних заходах протягом першого семетру, придбати необхідні товари : гігієнічні засоби, канцелярські товари, цікаві ігри та ін.
На ярмарку чудовому товари
Могли на власні "кошти" ми придбати;
Коли навчімось витрачати вірно гроші -
Фінансові проблеми зможем власноруч долати!

Висловлюємо велику подяку фонду "Даруємо радість".

15-го лютого 2019 року учнів молодшої школи нашого центру відвідала з яскравою інтерактивною програмою команда волонтерів "Doctor Klown".

Малеча отримала незабутні враження від неймовірних фокусів, веселих постановок та цікавих ігор з добрими клоунами.

Від усього серця дякуємо команді "Лікарняні клоуни" та її керівникові Яну Томашу Рогала за надзвичайний подарунок!

Чекаємо наступних зустрічей!
(056) 729 52 32 (31)
"Горлиця"
Навчально-реабілітаційний центр
Дніпропетровської обласної ради
м. Дніпро, вул. Памірська, 11, 49043
Назад к содержимому