НОВИНИ - НРЦ "ГОРЛИЦЯ" ДОР

Перейти к контенту

НОВИНИ

5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ:

13 лютого 2020 р. до закладу завітали випускники школи минулих років.  Зараз уже дорослі і самостійні люди - батьки, професіонали, працівники приватних та державних підприємств – поділилися теплими спогадами про шкільні роки, згадали кумедні випадки учнівського життя, виразили вдячність педагогам за підтримку і цінні знання і навички, які до сьогодні допомагають їм вирішувати власні професійні та особистісні завдання.
Подібний зворотній зв'язок від колишніх вихованців закладу надихає педагогів і надалі не лише транслювати знання учням «Горлиці», а й розвивати їхню життєву компетентність, навчати долати перешкоди на життєвому шляху й безперервно вдосконалюватись як професіонал, мати або батько, та, насамперед, як Людина…
28 вересня 2019 р. вперше в історії селища Шевченко відбулося свято для його мешканців, яке планується зробити щорічним.
Педагоги та учні «Горлиці» взяли активну участь у його проведенні – підготовці концертної програми,виконанні вокальних та хореографічних номерів; запропонували відвідувачам на благодійній ярмарці кулінарні та декоративні швейні вироби, виготовлені власноруч.
Вперше пролунав гімн селища Шевченко, до якого були написані слова та підібрано музичний супровід педагогами "Горлиці".
Тепер у нашого селища є власна, унікальна пісня. Особливим гостем свята став зірковий учасник поточного сезонупроекту «Х-фактор» Антон Гвоздік – випускник НРЦ «Горлиця», який і досі тепло згадує часи свого навчання у школі .Свято принесло багато позитивних емоцій дітям та дорослим, які його відвідали.Сподіваємось, що його проведення стане гарною традицією для мешканців с. Шевченко.
 

Шановні освітяни! У цей святковий день, для всіх хто присвятив своє життя справі виховання
та освіти дітей – того найдорожчого, що подарувало життя кожній родині, дозвольте висловити Вам
захоплення Вашою відданістю справі, Вашою невичерпною енергією, яку Ви так щиро даруєте малечі,
підліткам та юнакам і дівчатам, які завдяки Вам краще пізнають життя та його закономірності.
 
Нехай Ваш палкий вогонь ніколи не згасає, а і надалі запалює серця учнів, чиї шляхи перетинаються з Вашими!
Бажаємо Вам стабільно затишного клімату у Вашій родині та робочих колективах, успіху у всіх започаткуваннях !

16.09-20.09 у нашому закладі відбулося проведення тижня спорту.
Протягом цього часу учні мали можливість позмагатись у різноманітних видах спорту – волейболі, футболі, тенісі, тощо,
продемонструвати свою спритність, витривалість та чудову фізичну форму.
Як відомо, спортивні тренування покращують самопочуття, надають наснаги, сприяють подоланню стресів.
Тож нехай наші діти і надалі впевнено рухаються у напрямку фізичного самовдосконалення та розвитку!

2 квітня 2019 р. у Навчально-реабілітаційному центрі «Горлиця» за активного сприяння та безпосередньої участі керівництва, працівників та волонтерів Благодійного фонду «Даруємо радість» розпочалася реалізація нового для українського простору проекту «Халабудотерапія». Здійснення проекту спрямовано на розвиток у вихованців центру навичок роботи в команді, досвіду вибудови власної території (що є особливо актуальним для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).
 
Під час побудови халабуд діти отримали можливість у творчому процесі відреагувати власні емоційні стани та позбутися психоемоційного напруження, спробувати себе у якості «будівельників власного житла», хоча б і тимчасового, а також естетично оформити побудовані конструкції.
 
Сподіваємось, що розпочатий проект набуде свого розвитку і розквіту задля задоволення потреб вихованців у всебічному розвитку – фізичному, емоційному, ментальному, комунікативному та творчому.

14-16 березня у м. Києві пройшла ХІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2019».
 
До оргкомітету виставки було подано колективну роботу педагогів НРЦ «Горлиця», в якій було висвітлено напрямки освітньої, виховної, корекційної роботи, що проводиться працівниками Навчально-реабілітаційного центру для підготовки учнів закладу до самостійного життя, та розкрито сутність комплексного, системного впливу на особистість дітей, спрямованого на їхній соціальний розвиток та адаптацію до вимог сучасного суспільства.
Робота, подана на конкурс, отримала найвищу нагороду у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» – Золоту медаль, та була відзначена відповідним дипломом .

29-го січня відбулася найочікуваніша подія для учнів нашого центру - ярмарок, огранізований волонтерами благодійного фонду "Даруємо радість".
Учні мали змогу за умовні гроші "радики" , які вони заробили  за старанне навчання та участь у шкільних та позашкільних заходах протягом першого семетру, придбати необхідні товари : гігієнічні засоби, канцелярські товари, цікаві ігри та ін.
На ярмарку чудовому товари
Могли на власні "кошти" ми придбати;
Коли навчімось витрачати вірно гроші -
Фінансові проблеми зможем власноруч долати!

Висловлюємо велику подяку фонду "Даруємо радість".

15-го лютого 2019 року учнів молодшої школи нашого центру відвідала з яскравою інтерактивною програмою команда волонтерів "Doctor Klown".

Малеча отримала незабутні враження від неймовірних фокусів, веселих постановок та цікавих ігор з добрими клоунами.

Від усього серця дякуємо команді "Лікарняні клоуни" та її керівникові Яну Томашу Рогала за надзвичайний подарунок!

Чекаємо наступних зустрічей!
(063) 13 17 653
"Горлиця"
Навчально-реабілітаційний центр
Дніпропетровської обласної ради
м. Дніпро, вул. Памірська, 11, 49043
Назад к содержимому