Виховна робота - НРЦ "ГОРЛИЦЯ" ДОР

Перейти к контенту

Виховна робота

ПОЗАУРОЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Виховна робота – це безмежне поле, на якому потрібно завзято та наполегливо працювати. Щодня пошук, щодня несподіванки, щодня – відкриття, які неможливі без професійного натхнення сучасного педагога в роботі з дітьми.
Виховна робота  в нашому дитячому колективі  спрямована на використання всіх можливостей виховного простору для створення комфортних умов, що сприятимуть всебічному розвитку кожного вихованця, максимальному розкриттю всіх його здібностей і талантів, формування морально-духовної життєвокомпетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал.
Педагогічний колектив працює під  девізом «Виховувати – значить готувати до життя», та передбачає залучення учнів до різних форм творчої та суспільно-корисної діяльності, зокрема: пізнавальної, оздоровчої, трудової, художньо-естетичної, спортивної, ігрової, культурної, екологічної, що організовуються у години дозвілля, тобто у позакласний час, впроваджуючи при цьому інноваційні технології виховання молоді, які сприяють саморозвитку сучасної особистості. Системна та наполеглива праця з дітьми з особливими потребами, пошук та застосування  інноваційних та нетрадиційних методик приносить позитивні результати.
(063) 13 17 653
"Горлиця"
Навчально-реабілітаційний центр
Дніпропетровської обласної ради
м. Дніпро, вул. Памірська, 11, 49043
Назад к содержимому