Вітаємо на сайті НРЦ «Горлиця»!

Вихованці НРЦ «Горлиця» – це діти з особливими освітніми потребами. Цей сайт створено для висвітлення діяльності закладу, підтримки дітей з ООП, допомоги батькам особливих дітей, обміну досвідом і напрацюваннями з колегами – іншими корекційними педагогами.

НРЦ ГорлицяМи пишемо про навчання і виховання дітей з ООП, ідеї їх соціалізації у суспільне життя Дніпропетровщини. Ви можете надсилати команді «Горлиці» свої питання і побажання, залишати відгуки і коментарі на сторінках сайту, дзвонити на контактні телефони, наведені внизу сторінки.

Запрошуємо усіх, хто переймається проблемами корекційного і інклюзивного навчання, до співпраці. Долучайтеся також до спільноти НРЦ «Горлиця» у Фейсбуці.

НРЦ Горлиця

Короткий путівник по сайту

Головна сторінка

Тут – коротко про те, хто ми і чим займаємося. Наші цінності, ваші відгуки і анонси свіжих публікацій. У нижній частині сторінки розміщені способи зв’язку з нами. А також корисні посилання на організації, які допомагають особам з ООП на Дніпропетровщині.

Розділ «Про нас»

Тут можна познайомитися з адміністрацією закладу і нашими друзями-меценатами. В цьому розділі також нормативні документи, на підставі яких ми працюємо, наші досягнення і нагороди, а ще – пречудова фотогалерея закладу.

Розділ «Структура»

Цей розділ дасть повне уявлення про те, як працює навчально-реабілітаційний центр «Горлиця». Головні структурні складові закладу: навчально-реабілітаційна діяльність, професійно-трудова підготовка, позаурочна і виховна робота.

Розділ «Корисне»

А в цьому розділі – новини Горлиці, а також новини Дніпропетровщини в галузі корекційної освіти та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами. Тут – поради психолога, логопеда, корекційного педагога. А також – методичні посібники, які ми рекомендуємо до роботі з особливими дітьми.

НРЦ Горлиця